Hakkımızda

Sarper & Boylu İstanbul’da kurulu bir hukuk bürosu olup uluslararası standartlarda ve hukukun her alanında bir iş adamının bakış açısına sahip olarak hukuki yardım sağlamaktadır. 

Büromuzun çalıştığı alanların önemli bir bölümünü yabancı yatırımcıların yerel iş ve işlemlerinin uluslararası hukuk alanlarını da kapsayacak şekilde düzenlenmesi ile Türk müşterilerimizin Türkiye içinde ya da ülke dışındaki iş ve işlemlerinin koordinasyonu kapsamaktadır. Ayrıca müvekkillerimize Türkiye’de ve yurt dışında anlaşmazlıklarının çözümünde çözüm ortağı olarak yardımcı olmaktayız. 

1988 yılında Ş. Mete Sarper tarafından kurulmuş bulunan büromuz, 2007 yılında Av. Nihal Boylu Sarper’in katılımıyla hizmet verdiği alanları zenginleştirmiştir. Temel değerlerimiz olan mükemmeliyetçilik, takım çalışması, profesyonel çalışma prensipleri, yaratıcılık ve müvekkillerimize sadakat ile yoğrulmuş yılların tecrübesiyle büromuz, müvekkillerimizin dikkatlice analiz edilen iş alanları ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamasıyla gurur duymaktadır.

Büromuz İstanbul’da bulunmaktadır ve Türkiye çapında üç bağlantılı hukuk bürosu ile birlikte çalışmaktadır. İstanbul’da altı avukattan oluşan bir kadroyla sahiptir. Mevcut avukat kadrosunun yanında, Büromuz, Gayrı menkul hukuku uygulamaları, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku konularında uzmanlaşmış kişiler ve değerli üniversite profesörleri ile de proje bazında birlikte çalışmaktadır. 

Sarper & Boylu’nun ortakları finans, enerji, tekstil, turizm, yapı malzemeleri, çimento, hazır beton, medya, gayrı menkul geliştirme projeleri, alış-veriş merkezi operasyonu gibi değişik sektörlerde geniş ve karmaşık bir çok hukuki iş ve işlem gerçekleştirmişlerdir. 

 

Yol Tarifi